Vítáme Vás na stránkách e-shopu parfumeriejanka.cz. Na trhu jsme již  18 let. Nabízíme široký sortiment výrobků přes parfémy, kosmetiku nebo drobnou drogérii.

Naší prioritou je Vaše spokojenost. Předností naší firmy je profesionalita a mnoholetá praxe na trhu. Ke každému zákazníkovi přistupujeme nejefektivněji, osobním přístupem a co nejpečlivěji.  

 

Významné značky - Ryor, Max Factor, Astor, Rimmel, Jenny Lane, Joanna, a mnoho dalších. Jsme jedničkou v prodeji parfémů, který jsou od certifikovaných dovozců. Nyní přes tři roky dovážíme německou drogerii, italskou drogerii Chante Clair a kosmetiku Ma Provence a Le Blanc z Francie.

Dovážíme především německé prací prášky( Weisser Riese,německý Ariel, Persil, Dash, Lenor. Prací gely z německa a známé aviváže: německý originál Softlan, Kuschelweich, Lenor a Vernel. Dovážíme také německé čistící prostředky Mr. Proper, K2, Dr.Beckmann, Ajax.

Z drobné drogerie z Německa dovážíme pasty na zuby ( Theramed, Signal, Elmex), ústní vody ( Listerine, Meridol), laky a tužidla na vlasy ( Taft, Wellaflex, Pantene), sprchové gely ( Nivea, Fa, Dove)deodoranty a antiperspiranty.

 

Nabízíme přímý prodej, přičemž se zákazníky vybereme výrobek šitý na míru právě Vám.

Provádíme cílené poradenství prostřednictvím speciálních poraden. Záleží nám na zákaznících tak, aby byly spokojeni s výběrem a se svým nákupem.

 

Věříme, že budete u nás rádi nakupovat. A budeme se na Vás těšit.

V případě jakéhokoli dotazu, nebojte se nás kontaktovat. 

 

Vaše Parfumerie Janka 

Naše prodejna - Kyselova 1657/6 | Praha 8 – Kobylisy