Kategorie

Výrobci

Otáčející reklama Otáčející reklama

PROVOZOVATEL

Kvalitní drogerie z Německa a dovozu - Parfumerie-Drogerie Janka
Kyselova 1657/6
18200, Praha 8
-
Česká republika

Tel.: 777 509 092, 602 846 017


Sociální sítě

   Instagram

nÁVŠTĚVNOST

TOPlist

 

sPOLUPRACUJEME

 

 

O nás

 

Vítáme Vás na stránkách e-shopu parfumeriejanka.cz. Na trhu jsme již  18 let. Nabízíme široký sortiment výrobků přes parfémy, kosmetiku nebo drobnou drogérii.

Naší prioritou je Vaše spokokenost. Předností naší firmy je profesionalita a mnoholetá praxe na trhu. Ke každému zákaznikovi přistupujeme nejefektivněji, osobním přístupem a co nejpečlivěji.  

 

Významné značky - Ryor, Max Factor, Astor, Rimmel, Jenny Lane, Joanna, a mnoho dalších. Jsme jedničkou v prodeji parfémů, který jsou od certifikovaných dovozců. Nyní přes tři roky dovážíme německou drogerii, italskou drogerii Chante Clair a kosmetiku Ma Provence a Le Blanc z Francie.

Dovážíme především německé prací prášky( Weisser Riese,německý Ariel, Persil, Dash, Lenor. Prací gely z německa a známé aviváže: německý originál Softlan, Kuschelweich, Lenor a Vernel. Dovážíme také německé čistící prostředky Mr. Proper, K2, Dr.Beckmann, Ajax.

Z drobné drogerie z Německa dovážíme pasty na zuby ( Theramed, Signal, Elmex), ústní vody ( Listerine, Meridol), laky a tužidla na vlasy ( Taft, Wellaflex, Pantene), sprchové gely ( Nivea, Fa, Dove)deodoranty a antiperspiranty.

 

Nabízíme přímý prodej, přičemž se zákazníky vybereme výrobek šitý namíru právě Vám.

Provádíme cílené poradenství prostřednictvím speciálních poraden. Záleží nám na zákaznících tak, aby byly spokojeni s výberem a se svým nákupem.

 

Věříme, že budete u nás rádi nakupovat. A budeme se na Vás těšit.

V případě jakéhokoli dotazu, nebojte se nás kontaktovat. 

 

 

 

Vaše Parfumerie Janka 


DomůDomůKošík  

(prázdný)

Přihlášení

AKTUALITY

Máte problémy s přihlášením, nebo objednávkou nebo zboží momentálně není na skladě? Napište nám na parfumeriejanka@email.cz nebo na nasich FB stránkách, rádi Vám pomůžeme problém vyřešit.

 

Novinky

Momentálně nejsou žádné novinky

Otáčející reklama Otáčející reklama